LAST BUT NOT LEAST

I jeszcze podziękowania…

Krysi Szrajber, która jednoosobowo była odpowiedzialna za organizację jubileuszu. To była duża odpowiedzialność, która musiała ciążyć! Dziękuję, Krysiu! Za ciepło, za spokój, za dbanie o uczniowskie emocje w tym całym organizacyjnym napięciu! Za pamiętanie o tym, co w szkole zawsze musi być najważniejsze.

Trzem kolejnym filarom organizacji obchodów trzydziestolecia istnienia szkoły – Joli Borodzik, Magdzie Mice i Jakubowi Lorencowi. Byliście jak zawsze zachwycająco perfekcyjni!

Naszym wspaniałym uczniom… Tym, którzy w jubileuszowym tygodniu dwukrotnie wystąpili w sztuce „Ferdydurke w Monnecie” oraz tym, którzy zagrali w musicalu „James Bond”… A także tym, którzy od poniedziałku do soboty włącznie wspierali szkołę organizacyjnie, sami wspierani przez Alka Jarnickiego. Dziękuję Maksowi Remiszewskiemu za wykonanie jubileuszowych przypinek i magnesów.

Dziękuję wreszcie nauczycielom za najwspanialszy prezent – słowa o zielonej wyspie i wolności. Wszyscy się staramy. Każdy ma chwile zwątpienia. Te słowa były mi bardzo potrzebne!

Leave a Reply