HIP HIP HURRA!!!

Dzisiaj dzień pełen wrażeń. Najpierw – poznane już wczoraj – ale obejrzane dokładnie po odebraniu ich z OKE o g. 10.00 – wyniki egzaminu ósmoklasisty, a o 15.30 – wyniki matury.

Tegoroczni absolwenci szkoły podstawowej – wzorem wszystkich wcześniejszych roczników – najlepiej poradzili sobie z egzaminem z języka angielskiego. Niektórzy uczniowie zaskoczyli świetnymi wynikami z matematyki. Niespodzianką w przypadku arkuszy z języka polskiego był fakt, że najlepiej napisały je uczennice, które mają obywatelstwo… ukraińskie!

Tak czy inaczej – wyniki Monneta są lepsze niż średnie rezultaty w Warszawie i w Polsce.

Gratuluję naszym ósmoklasistom i ich nauczycielom!

Już atmosfera podczas matury budziła nadzieję, że nie powinno być najmniejszego kłopotu z tegoroczną majową sesją egzaminacyjną. Abiturienci byli pogodni, spokojni, uśmiechnięci, pewni siebie. Nikt nie wpadał w panikę. Wszyscy mieli poczucie, że są dobrze przygotowani. Koordynator DP świetnie zorganizował przebieg egzaminów, co wzmacniało spokój i pewność siebie zdających.

94% uczniów uzyskało wyniki wyższe niż przewidywane, niektórzy – znacząco wyższe! Wszyscy zdali! Średni wynik znów jest nieco lepszy niż w ubiegłym roku!

Zaskakująco dużo punktów zdobyli także ci uczniowie, którzy borykali się z różnymi życiowymi problemami, a także Adam Piszczako, który nawet w ostatnim roku DP nie zrezygnował z ambitnej aktywności zawodniczej, do końca brał też udział w przedstawieniach Teatru Monneta. Matura tak zdana – to jest Wasz ogromny sukces!

Mamy też wyniki 40+!

Młodzież pokazała charakter i klasę!!!

Ogromna radość i duma!!! Gratuluję Arturowi Smadze – koordynatorowi programu IB w liceum oraz wszystkim naszym nauczycielom Diploma Programme. Wasz profesjonalizm, kultura zawodowa i klasa przyczyniły się do sukcesu maturzystów!

Życzę wszystkim udanego wakacyjnego odpoczynku, a abiturientom – mądrego, zgodnego z własnymi pragnieniami i marzeniami, wyboru uczelni i wydziałów.

Leave a Reply