WYNIKI

Wyniki naprawdę nie są najważniejsze. Wiemy to sami, tłumaczymy to naszym uczniom i ich rodzicom. Najważniejszy jest progres, rozwój i przełamywanie własnych barier. Programy IB – PYP, MYP, DP – pomagają przełamywać wewnętrzne bariery jak żadne inne programy. Przy zaangażowaniu uczniów zapewniają niezwykły, wszechstronny rozwój osobowości młodego człowieka. Są przygodą edukacyjną najwyższej próby. Wszyscy są w tych programach wygrani.

Gratuluję więc wszystkim naszym tegorocznym maturzystom niezwykłej przygody z Diplomą…

A jednak… jeśli zdarza się znakomity wynik, trzeba z ogromną radością pogratulować spektakularnego sukcesu. Gratuluję więc Oli, która uzyskała maksymalny możliwy do uzyskania w systemie IB wynik – 45 punktów!!!

Miło było, Olu, przeżywać dzisiaj z Tobą tę ogromną radość!

Gratuluję uczniom, którzy otrzymali maksymalne oceny (7) z poszczególnych przedmiotów:

Polish A – Dorota; English B Hl – Dorota i Martyna; English A Hl – Ola; French B Hl – Ola i Paulina; Spanish AB Sl – Julia, Ola i Ula; Geography Hl – Ola; Business Management – Andrzej; Chemistry Sl – Ola; Math Studies Sl – Ola; Mathematics Sl – Zosia.

Jestem dumna z uczniów, którzy z Extended Essay uzyskali maksymalna notę A:

Polish – Dorota; French B – Ola; Chemistry – Julia; Psychology – Wiktoria; History – Ania; Visual Arts – Franciska.

Gratuluję sukcesu osobom, które pokonały w ciągu dwóch lat programu baaardzo daleką drogę.

Cieszę się z tymi absolwentami, którzy zmagali się w ostatnim czasie z problemami zdrowotnymi, ale nie poddali się i ich trud się opłacił.

Teraz świat stoi przed Wami otworem! Niektórzy z Was mogą przebierać i wybierać do woli w najlepszych światowych i krajowych uczelniach.

Gratuluję nauczycielom i koordynatorowi IB DP!

Życzę wszystkim udanych wakacji!!!

Leave a Reply