PODZIĘKOWANIA

Nie umiem podziękować ładniej i pełniej… A klasie drugiej DP wraz z wychowawczynią należą się podziękowania za zorganizowanie pożegnania klasy trzeciej DP.

Zacytuję więc w całości e-mail Agaty Szaryńskiej-Szlaz do uczniów:

„Kochani,

Dokonaliście rzeczy wielkich i pięknych! Dziękuję gorąco za wspaniałą uroczystość zakończenia roku klasy III DP. Doceniam!

Dziękuję wszystkim, którzy od samego początku zaangażowali się w dyżury w kawiarenkach, przygotowywali wypieki i w ten sposób gromadzili klasowy fundusz na organizację wydarzenia.

Dziękuję :

– Mateuszowi B., który podjął się koordynować projekt, czuwał nad postępami prac, meldował i raportował, jak się sprawy mają oraz zakupił najpiękniejsze kwiaty do dekoracji sceny !

– Hubertowi, który wykonał przepiękne zdjęcia do yearbooków, przygotował dodatkowe zdjęcia indywidualne i grupowe,  fotografował dzisiejszą uroczystość.

– Hubertowi i Januszowi, którzy stworzyli prezentację << Jak Was zapamięta Monnet?>>  oraz film  <<Time spent together>>, przekazywali info o kolejnych etapach, zmieniali, dodawali, uzupełniali, poprawiali, pisali do mnie, konsultowali i odpowiadali na moje pytania oraz  udoskonalali kolejne wersje prezentacji i filmu…,  a także dzielnie przetrwali dzisiejsze chwile grozy dotyczące kłopotów z dźwiękiem.

Dziękuję za zachowanie przytomności umysłu, Wasze zdolności poradzenia sobie z trudną sytuacją. Było uzasadnione zdenerwowanie. Zadziałaliście zespołowo. Inni się włączyli, pomogli. Jestem pod wrażeniem.

Dziękuję :

– Kubie i Filipowi, którzy walczyli o zdjęcia i cytaty do yearbooków

– Kubie i Januszowi za obsługę techniczną prezentacji i projekcji filmu

– Filipowi , który zajmował się yearbookami, transportem, poinformował mnie, kiedy yearbooki dotarły do szkoły i był czujny i pomocny w każdej chwili.

Dziękuję :

– Natalii i Marcinowi za prowadzenie uroczystości, przygotowanie świetnych przemówień w dwóch wersjach językowych (mimo trudnych okoliczności chorobowo – wyjazdowych i różnych koncepcji dotyczących treści i formy!)

Doceniam wysiłek włożony w wypracowanie wspólnej wersji, dyskusje o anegdotach i sformułowaniach przytoczonych w przemówieniach oraz dzisiejsze starcia ze sprzętem nagłaśniającym.

– Natalii za perfekcyjne przygotowanie i dbanie o każdy szczegół, przeprowadzenie próby, słuszne decyzje dotyczące mikrofonu, rozplanowanie miejsc dla gości i myślenie o wszystkim jednocześnie.

– Marcinowi, za spontaniczne reagowanie na zmiany w scenariuszu i rozładowywanie napięcia.

Dziękuję :

– Alicji, Weronice i Jankowi za prace nad bannerem mimo wątpliwości, co do wybranego cytatu…

Przekazuję, że spodobał się odbiorcom i  decyzją pani Dyrektor zostanie na IV piętrze przez jakiś czas.

Dziękuję wszystkim, którzy pomagali go dziś zamontować.

Dziękuję wszystkim, którzy nosili i przestawiali – w miarę zmieniających się koncepcji zagospodarowania przestrzeni –  krzesła, stoły, fotele, stoliczki, wazon (donicę) i kwiaty.

Dziękuję za to wszystko, czego nie wymieniałam,  a zostało skutecznie i dyskretnie wykonane.

Dziękuję za komunikację między Wami i komunikację ze mną. Czułam, że jesteście organizatorami i gospodarzami tego wydarzenia.

Chciałabym Wam przekazać, że odbiór dzisiejszej uroczystości ze strony nauczycieli i dyrekcji był szalenie pozytywny. Poza wygłoszonymi przez Panią Dyrektor oficjalnymi słowami pochwały dla Was, usłyszałam mnóstwo ciepłych komunikatów od uczniów, rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkoły. To były gratulacje dla Was!

Mam nadzieję, że Wasze wrażenia też są dobre. Jeszcze raz dziękuję za wspólne działania i Waszą postawę.

Życzę Wam udanej majówki, odpoczynku i oderwania się od spraw szkolnych oraz przypominam, że w poniedziałek 7 maja o 8.00 rano spotykamy się pod szkołą, aby ruszyć do Wilgi.

Pozdrawiam serdecznie,

Agata Szaryńska-Szlaz”

 

 

 

Leave a Reply