Zapraszam – raz jeszcze!

Szanowni Państwo,

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do udziału w naszym tegorocznym charytatywnym kiermaszu świątecznym.

Spotykamy się w najbliższą niedzielę w godzinach 11.00 – 13.00 na drugim piętrze budynku przy ul. Stępińskiej 13.

Przyłączamy się do akcji UNICEF i Polskiej Akcji Humanitarnej. Będziemy pomagać dzieciom w objętych wojną – Sudanie Południowym i Syrii.

Jutro o godz. 9.30 spotkamy się z Janiną Ochojską prowadzącą Polską Akcję Humanitarną – spotkanie odbędzie się w siedzibie szkoły przy ul. Abramowskiego 4.

Przy stoisku UNICEF podczas kiermaszu na Stępińskiej będzie można porozmawiać z pracownikiem tej organizacji – Krzysztofem Chudak-Morzuchowskim, który jest także absolwentem naszego liceum.

Jedno stoisko – prowadzone przez Sofię i Alexisa Vaubourg i ich Rodziców – będzie zbierać pieniądze na schronisko dla zwierząt w Korabiewicach. Na ten sam cel w ciągu ostatnich dwóch tygodni zbierały pieniądze nasze licealistki, prowadząc  kawiarenkę. Od piątej rano smażyły codziennie pyszne naleśniki, żeby zdążyć rano na lekcje i serwować podczas przerw do gorących napojów także przepyszne słodkości. Zebrały ponad 700,00 PLN, które już zostały przelane na konto schroniska.

Hitem podczas kiermaszu będzie kalendarz na 2015 r., wykonany przez naszych uczniów – przedszkolaków, podstawówkowiczów, gimnazjalistów i licealistów – ze wszystkich klas! Będzie można go kupić  za 50,00 PLN, a zysk  (czyli różnica między wpływem ze sprzedaży i kosztem przygotowania i druku) zasili kiermaszową skarbonkę.

Chciałabym też serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w kompletowanie tegorocznej Szlachetnej Paczki. Dzięki Państwa aktywności udało się zgromadzić ogromną liczbę wszystkich potrzebnych produktów.

W przygotowanie tegorocznego kiermaszu zaangażowali się wszyscy uczniowie i nauczyciele Monnet International School. Mam nadzieję, że wszystko się uda i spotkamy się wszyscy w najbliższą niedzielę przy Stępińskiej.

Serdecznie zapraszam

Hanna Buśkiewicz-Piskorska

 

 

 

 

Leave a Reply