TARGI EDUKACYJNE 2018

Na pochwałę zasługują uczniowie, którzy reprezentowali nasze liceum na tegorocznych Targach Edukacyjnych Perspektyw. Pięknie się spisali pod każdym względem. Dziękuję Lidii Majewskiej, Natanowi Kobusowi, Aleksandrze Szczepanik, Paulinie Bogusz, Karolinie Opęchowskiej, Weronice Szyłańskiej, Mikołajowi Parfiniewiczowi i Melissie Demir z klasy 1 pre-DP oraz Mateuszowi Bieleckiemu, Hubertowi Tomeckiemu, Karolinie Najdzie i Mateuszowi Jaranowskiemu z klasy 2 DP.

Za pracę w naszym stoisku należą się podziękowania wicedyrektor Renacie Łukaszewicz oraz nauczycielkom – Renacie Dziurze, Joannie Hermaniuk-Kwasik, Krystynie Szrajber i Angelice Maj.

Wyrazy szczególnego uznania kieruję do Renaty Dziury, która zorganizowała obsadę naszego stanowiska i przygotowała młodzież do udziału w targach.

 

W tym roku w PKiN podczas wszystkich trzech dni imprezy pojawiła się rekordowa liczba zainteresowanych szkołami średnimi uczniów. Tym bardziej cieszę się, że reprezentacja naszego liceum tak dobrze się prezentowała.

 

 

 

 

Leave a Reply